Získajte zadarmo Fortnite “Boogie Down” emote pomocou povolenia 2-faktorovej autentifikácie

Získajte zadarmo Fortnite “Boogie Down” emote pomocou povolenia 2-faktorovej autentifikácie

23 augusta, 2018 4 Od Matias
Zdieľajte so svojimi kamarátmi
  • 10
    Shares

Hej Vy! Chcete bezplatný Fortnite emote? Samozrejme. A všetko, čo musíte urobiť, aby ste dostali jeden, je umožniť dvojfaktorové overovanie na vašom účte Epic Games.

Je to jednoduchá vec, a pravdepodobne nie zlý nápad. Prihláste sa do svojho účtu Epic alebo ho vytvorte v prípade potreby. V pravom hornom rohu domovskej obrazovky Epic uvidíte vaše používateľské meno – ukážte na ňu myš a potom kliknite na odkaz “účet” v rozbaľovacej ponuke. Odtiaľ zvoľte v menu vľavo položku “Heslo a bezpečnosť” a potom prejdite nadol, kým sa nezobrazí “Overenie dvomi faktormi”. Môžete použiť aplikáciu, alebo môžete overiť prostredníctvom e-mailu, a to v akejkoľvek podobe, ste chránený a máte zadarmo emote.

fortnite

Dvojfaktorová autentifikácia – niekedy skrátená na 2FA – je v podstate dvojitý kontrolný systém, ktorý zabezpečuje, že viete, čo sa deje s vaším účtom: Prihlasovacie údaje alebo zmeny musia byť overené nezávisle predtým, než sú povolené prostredníctvom e-mailového odkazu alebo samostatnej aplikácie , Môže to byť niekedy problém, ale dodatočná bezpečnosť, ktorú ponúka, stojí za to.

Napriek tomu nie každý využíva túto funkciu, buď preto, že si nie je vedomý, alebo sa nemusí obávať. Preto motivácia: Ušetrite support Epic-ku od bolesti hlavy, a získajte nejaké bezplatné veci.