Ubisoft pracuje na post-apokalyptickom projekte Far Cry

Ubisoft pracuje na post-apokalyptickom projekte Far Cry

december 6, 2018 0 Od Matias
Zdieľajte so svojimi kamarátmi

Ubisoft pracuje na niečom novom a my sa dozvieme viac na Game Awards.

Ak ste ešte nehrali Far Cry 5 a nechcete vedieť aký bol jeho koniec, budete sa musieť vyhnúť Ubisoft oznámeniu Far Cry, ktoré príde počas Game Awards.

Nebudem prezrádzať a video bude na konci a jednoducho poviem, že počas veľkej výstavy príde nejaká správa o Far Cry, a ak vás zaujíma, mali by ste ju sledovať. A v prípade, že naozaj nechcete prezradiť koniec Far Cry 5 nečítajte už ďalej ani tento článok.

V každom prípade Far Cry 5 skončil s prekvapením jadrovým Armageddonom: Ukázalo sa, že Joseph Seed, apokalyptický kazateľ v srdci všetkých problémov v okrese Hope, mal celý čas pravdu.

Nová hra, expanzia alebo čokoľvek, čo sa ukáže, sa uskutoční mnoho rokov po udalostiach Far Cry 5: dostatok času na rozptýlenie rádioaktívnych vetrov, aby sa mohol objaviť nový svet zo starých. A pre ľudstvo prijateľné prostredie aby sa dostali do práce na vybudovanie všetkého odznova . Ako dôjde k obnoveniu, je tajomstvo. Mohlo by to byť tématické FPS vo farbách typu Cry Cry, podobne ako Blood Dragon – objektívne najlepšia hra Far Cry, napriek tomu, čo ste si mohli prečítať inde – alebo by sa mohol Ubisoft zamerať na kúsok battle royale koláča. Čokoľvek sa ukáže byť pravdivé, jedna vec je istá: budeme strieľať všetko čo nájdeme.