GTA VI ??

GTA VI ??

január 8, 2019 0 Od Mimo
Zdieľajte so svojimi kamarátmi
  • 3
    Shares

Spoločnosť Rockstar Games oznámila zoznamy nových, neohlásených titulov, ktoré opísala ako projekty ďalšej generácie. Bez ohľadu na to čo už plánovali ďalší tvorcovia Red Dead Redemption 2 a Grand Theft Auto V, vyzerá to tak, že to nebudeme vidieť až do vydania nových konzol ktoré budú po PS4 a Xbox One.

Spoločnosť Rockstar India si najala technického umelca s obrovskými skúsenosťami v oblasti životného prostredia. Jeho úlohou je vytvoriť prostredie “budúcej generácie svetov pre niektoré vzrušujúce nadchádzajúce projekty”. Indická pobočka si taktiež najala umelca na vozidlá a popis znie tak, ako keby to mohlo byť pre niečo ako GTA 6!.

Pre fanúšikov Rockstar alebo ľudí, ktorí sú oboznámení s procesom, s ktorým spoločnosť robí hry, tieto oznámenia nemusia byť prekvapením. Rockstar strávil mnoho rokov vyvíjaním nových titulov – pôvodné Red Dead Redemption a jeho pokračovanie bolo vydané takmer desať rokov od seba – a spoločnosť ešte nedokončila Red Dead Online. Spoločnosť Microsoft aj Sony naznačili, že ich budúce konzoly budú pravdepodobne ohlásené do roku 2020.

Tak že by Rockstar vydal ďalšiu hru pred koncom Xbox One a životných cyklov PS4 sa zdá byť nepravdepodobné. Je zmysluplné, aby sa spoločnosť dívala do budúcnosti.

Posledná hra Rockstar, Red Dead Redemption 2, je ich hrou roka pre rok 2018.