Fallout 76 bude mať fotografický režim, ktorý bude obsahovať pózy a ozdobné filtre

Fallout 76 bude mať fotografický režim, ktorý bude obsahovať pózy a ozdobné filtre

august 12, 2018 0 Od Matias
Zdieľajte so svojimi kamarátmi
  • 10
    Shares

Oslávte mŕtve telá nepriateľov.

Fallout 76 bude obsahovať fotografický režim s filtrami, pózami a rámčekmi a budete ho môcť kedykoľvek vytiahnuť, keď ste vo voľnej prírode, oznámila spoločnosť Bethesda na QuakeCon.

Najprv to uvidíte, keď natočíte svoj ID odznak, ktorý sa zobrazí po celú dobu hry, a potom ho budete môcť používať kedykoľvek narazíte na peknú krajinu alebo ak chcete len s potešením predstaviť telo mŕtveho nepriateľa, zbrane v osade.

Režim fotografií vám umožňuje upraviť zorné pole a zmeniť tak výraz, ako aj postavenie vašej postavy. Môžete sa napríklad pri pohľade na zápästie hnevať. Môžete vyladiť jas, sýtosť a kontrast, vybrať filter a textúru (ako je filmové zrno) a pridať rám predtým, ako sa zachytí. Môžete sa tiež úplne zbaviť vášho modelu postavy, ak chcete len obdivovať pohľad napríklad na prírodu.

Vaše obrázky sa budú zobrazovať pri načítavaní ponúk, keď rýchlo cestujete, a budú zmiešané s fotografiami, ktoré sú vyvíjané vývojovým tímom.

Z nižšie uvedeného videa, sa nezdá, že budete môcť voľne pohybovať kamerou, aby ste dosiahli dokonalý záber, ale je to stále pekný prírastok. Nepochybujem o tom, že filtrované fotografie Fallout 76 sa objavia po celom svete.