Dangerous Driving, nástupca Burnout, prichádza do Epic Store

Dangerous Driving, nástupca Burnout, prichádza do Epic Store

14 februára, 2019 0 Od Matias
Zdieľajte so svojimi kamarátmi
  • 2
    Shares

Nová racingová hra od tvorcov série Burnout príde v apríli.

Nebezpečný golf nebol dobrý. Bol tak zlý, že dokonca vývojár Three Fields Entertainment uznal, že je mrtvý a je to jeho koniec. Rozhodol sa prejsť na niečo úplne iné, avšak ostať v nebezpečnej zóne.

Bol to precízny prechod, keďže spoločnosť Three Fields Entertainment bola založená v roku 2014 spoluzakladateľmi štúdií Burnout studio a Criterion Games a jej ďalší projekt sa ešte viac približuje k tejto sérii: Dangerous Driving nie je výslovne opísaný ako duchovný nástupca Burnout, ale štúdio povedalo, že “vracia agresiu späť do žánru pretekárskych súťaží, znovu zachytáva ducha minulosti a zdvihne ho do nových výšin” a nie je príliš ťažké vytvoriť spojenie.

Dangerous Driving bude mať 30 kurzov nastavených na sedem unikátnych miestach, množstvo herných režimov s názvami ako Takedown, Eliminator a Road Rage, a podporu pre sólo preteky proti “bezstarostnému AI” a online akcie pre až osem hráčov. IT sľubuje “bezkonkurenčnú fyziku a hromadné ničenie”, hoci možno nie bezkonkurenčný realismus, a samozrejme bude veľa nových áut a schopností na odomknutie.

Hra vyjde 9. apríla a bude k dispozícii v obchode Epic Games Store. Získajte viac informácií na adrese threefieldsentertainment.com.